fbpx

Znajdź swoją letnią promocję w naszym bistro!

Od początku wakacji, przez całe lato, proponujemy naszym gościom promocje. Proste i konkretne. Znajdź tę najlepszą dla siebie!

Od początku wakacji, przez całe lato, proponujemy naszym gościom promocje. Proste i konkretne. Znajdź tę najlepszą dla siebie!

Zaczynamy od poniedziałku. Po gorących weekendach warto się schłodzić, dlatego w pierwszy dzień tygodnia ekipa naszego bistro proponuje darmową lemoniadę do wszystkich burgerów.

Najbardziej popularna z naszych codziennych promocji to jednak ta wtorkowa. Tego dnia pakiet Hanger Steak plus dwa dodatki można zamówić już za 49 złotych. To świetna okazja, by rozpocząć stekową edukację, i to od razu od bardzo ciekawego, cenionego wśród doświadczonych rzeźników cięcia.

Środa to w bistro dzień polski. Krajowe steki, w przeważającej większości z wołowiny pozyskiwanej z mazurskiej farmy Crazy Butcher, są tego dnia 15 proc. tańsze.

Im bliżej weekendu, tym bardziej... rozrywkowo, dlatego w czwartek dzbanek Lillet Spritz załoga restauracji proponuje w cenie jednego drinka. Z kolei w piątek absolutnie wszystkie drinki kosztują tylko 20 złotych.

A weekend? To czas na prawdziwe specjały! W sobotę steki z renomowanej wołowiny wagyu można zamówić 10 proc. taniej niż zwykle, a niedziela to dzień Sunday Roast. Tego dnia w menu obowiązuje specjalna wkładka z daniem głównym w formie tradycyjnej, smakowitej pieczeni.

Zapraszamy na teren gdańskiego Garnizonu!